www.wlodek.com.pl - Blog


Olkusz
ul.K.K.Wielkiego 61
Biuro: tel. 784 576 593 Kierownik: tel.507 170 100
godz.otwarcia: pon. - pt. 12.00 - 16.00
od: do:
NASZE ATUTY

 

NASZE ATUTY = TWOJE KORZYŚCI
 
Naszą misją jest jak najlepsze wykształcenie przyszłych kierowców nie tylko po to, aby zdali egzamin za pierwszym raz,  ale też po to, aby nie stanowili zagrożenia na drodze dla siebie i dla innych. 
 
Co sprawia, że jesteśmy najlepsi …?
 
 
1.       Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor
Jesteśmy szkołą nauki jazdy, w której pracują najlepsi instruktorzy z terenu Małopolski, Zagłębia i okolic. Są to osoby starannie dobrane spośród wielu kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie, są cierpliwi, nigdy nie podnoszą głosu, a przede wszystkim doskonale znają przepisy ruchu drogowego. W naszych rękach możesz czuć się bezpiecznie. 
 
 
2.       Nie marnujemy Twojego czasu i pieniędzy, a tego nie oferuje nikt inny
 
W przeciwieństwie do innych lokalnych szkół nauki jazdy, szukających oszczędności wszędzie, 60 minut każdej Twojej jazdy w całości przeznaczamy na jazdę samochodem. U nas możesz mieć pewność, iż instruktorzy nie będą załatwiać swoich prywatnych spraw w trakcie szkolenia oraz, że będą skupieni tylko i wyłącznie na Tobie.  
Szczególny nacisk kładziemy na przemieszczanie się trasami, które są najczęściej wybierane na egzaminie państwowym. 
 
 
 
3.       Szkolimy bezstresowo
Twój komfort psychiczny w czasie jazdy jest dla nas sprawą priorytetową, bo mamy świadomość jak ogromny ma to wpływ na tok Twojego nauczania.
Dbamy więc o to, aby atmosfera w czasie praktyk była bezstresowa, abyś mógł czerpać z jazdy samochodem maksimum przyjemności ,  a relacja kursant-instruktor opierała się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Dlatego też, to Ty decydujesz kto będzie Twoim instruktorem, a w czasie trwania kursu, zawsze masz możliwość jego zamiany. 
 
 
4.       Traktujemy każdego indywidualnie
Doskonale rozumiemy jak istotne jest indywidualne podejście do kursanta, gdyż każdy człowiek posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdem. Nikt przecież nie rodzi się kierowcą …
 
 
 
5.       Szkolimy bezpiecznie
Z nami nauczysz się jeździć bezpiecznie, poznasz trasy egzaminacyjne i przekonasz się, że jazda samochodem wcale nie jest taka trudna, nauczymy Cię jak zostać kierowcą, który widzi i rozumie ruch drogowy z wielu perspektyw.
 
 
6.       Szkolimy skutecznie
Większość naszych kursantów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem, przez co oszczędza na kolejnej opłacie egzaminacyjnej i nie traci czasu ani pieniędzy na jazdy dodatkowe.
 
 
 
7.       Dostosowujemy się do Twojego rozkładu dnia
Szkoła, praca i obowiązki nie muszą Ci przeszkodzić w zrobieniu prawa jazdy. Dostosujemy się do Twojego rozkładu dnia. Nasi instruktorzy są dyspozycyjni 7 dni w tygodniu od 6 do 22. 
 
 
8.       Szanujemy Twój wolny czas i ustalimy za Ciebie egzamin państwowy
U nas nie musisz tracić czasu na dojazd do ośrodka egzaminacyjnego tylko po to by ustalić egzamin. Pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich dokumentów i ustalimy egzamin za Ciebie.